Przygotowanie do życia w rodzinie

Przygotowanie do życia w rodzinie

Pamiętam, że kiedy przyjechalismy z M. do domu ze szpitala byliśmy w dziwnym stanie napędzanym przez adrenalinę i panikę w równych dawkach. Pamiętam, że nie mogłem się nadziwić, że ktoś nam wydał dziecko. Gdzie było w tym czasie państwo polskie? Przecież ja nie umiałem się zajmować noworodkiem! Coś tam notowałem w szkole rodzenia, ale, umówmy się, szkoła rodzenia tak mnie przygotowała do ojcostwa, jak moje studia socjologiczne do rynku pracy.

Ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej, jaki nabywa się przy dziecku jest niebywały i wszyscy powinniśmy sobie częściej zbijać piątki i klepać po plecach, że jesteśmy parentingowymi omnibusami, strażnikami zaklętej w mokre chustki mądrości, do której nasi bezdzietni znajomi nie mają dostępu.

Tak zrodziła się myśl, żeby wykorzystać tę przewagę w służbie komedii. Postanowiliśmy skonfrontować naszych bezpotomnych znjomych komików z sytuacjami, z jakimi rozprawiamy się na co dzień w rolach ojców i matek. W najbliższy wtorek w warszawskim Klubie Komediowym druga odsłona scenicznego turnieju „Przygotowanie do życia w rodzinie” pod patronatem „Tata nie ma siły”. Na czworo zaproszonych zawodników czeka 9 zaskakujących konkurencji, w których udowodnimy im, że może nie mamy wolnych wieczorów, ale za to wiemy, kiedy zbijać gorączkę, a kiedy dać jej działać. Rodzice na widowni będą przyglądać się z pobłażaniem, a bezdzietni widzowie z lekkim przerażeniem. I będzie nas można zobaczyć na żywo! Zapraszamy!

 

Przygotowanie do życia w rodzinie

wtorek, 22 stycznia, 19:00

Klub Komediowy, ul. Nowowiejska 1, Warszawa

wydarzenie na Facebooku

Bilety (10 zł) już w sprzedaży

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *